بيوگرافي آب درماني استاد حسن جلاليان

فعالیت آب درماني استاد حسن جلالیان از سال 1377 در ایران آغاز گردید و در سال 1381 از آیه الله خامنه ای در خصوص آب درمانی استفتاء نمودند و در سال 1383 سايت آب درماني شفاگر را ايجاد نمودند . استاد حسن جلاليان دارای چندین تالیف در موضوعات مختلف و آب درمانی هستند و پزشک طب جدید نیستند و هیچ شعبه و نمایندگی در ایران و خارج از کشور ندارند .

صفحه اصلی مقالات علمي سايت آب درماني شفاف سازی پوست با عصاره گل سوسن سفید

شفاف سازی پوست با عصاره گل سوسن سفید

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

 

عضویت در کانال تلگرام استاد حسن جلالیان

 

یا من اسمه دواء و ذکره شفاء

شفاف سازی پوست و برطرف نمودن تیرگی در نواحی مختلف خصوصا پوست صورت و اندام تناسلی یکی از دغدغه های انسان ها در طول تاریخ و علی الخصوص در عصر معاصر می باشد و این دغدغه برای خانم ها بیشتر وجود دارد و لذا بدنبال راهی برای رفع این مشکل پوستی میباشند .

انواع روشها مدعی نیکو کننده رنگ رخسار و شفاف نمودن پوست و رفع تیرگی هستند مانند لیزر تراپی و انواع کرم ها و پمادها و ماسک های شیمیایی و گیاهی ولی انسان عصر ما به نتیجه دلخواهش نرسیده است .

موثرترین روش برای این منظور پاکسازی بدن از سموم می باشد که بوسیله عمیق ترین راه یعنی امساک درمانی یا همان روزه طبی است که لازمه اش :

1- داشتن بینش وآگاهی عمیق و ادراک نسبت به روش نخوردن غذا برای مدت معینی

2 - اراده فوق العاده قوی

3 - همکاری و همراهی اطرافیان و خصوصا خانواده

4 - توانایی جسمی لازم

5 - سن

6 - حضور مداوم متخصص این روش در کنار فردی که تصمیم به نخوردن غذا برای پاکسازی عمیق جسم گرفته است و سایر عوامل را لازم دارد .

 

و چون این روش بدلائل فوق برای همگان میسر نیست لذا استاد حسن جلالیان بنیانگذار روزه طبی آب برای این منظور لوسیونی ساخته اند از عصاره گل سوسن سفید که تضمینی تمام پوست بدن در خانم ها و آقایان و در هر سنی و برای هر اقلیمی شفاف سازی میکند .

این لوسیون دارای خواص دیگری نیز هست اما اصلی ترین خاصیت آن زدودن تیرگی های پوستی در نواحی مختلف بدن هست .

اجزاء تشکیل دهنده لوسیون :

این لوسیون از عصاره اصل و خالص گل سوسن سفید که بصورت طبیعی و سنتی ساخته شده که به جهت ماندگاری بر روی پوست با مواد پایه ایی مخلوط شده و ماخذ آن کتاب مخزن الادویه جناب عقیلی خراسانی است

کتاب مخزن الادویه جناب عقیلی خراسانی جزء 10 کتاب مرجع طب سنتی مورد تائید اداره کل فرآورده های طبیعی و سنتی سازمان غذا و دارو ی وزارت بهداشت می باشد

 

روش مصرف لوسیون :

1 - توصیه میگردد که قبل از شروع به مصرف چند قطره بر روی نواحی نازک پوست تست شود تا از عدم حساسیت اطمینان حاصل گردد

2 - براي هر عضوي از بدن كه خواستيد استفاده كنيد  2  الي  3  قطره  بعد از استحمام يا تميز نمودن محل مورد نظر و بصورت مالش ملايم بر روي پوست آن عضو ماليده شود ( حالت ماسك گذاري )

3-  بايد در هر نوبت مصرف حداقل بمدت 6 ساعت روي پوست بماند

4 - به همراه اين فراورده طبيعي نبايد هيچگونه كرم - پماد - لوسيون گياهي يا شيميايي  داخلي و خارجي مصرف گردد و اصولا نياري به مصرف ساير فراورده هاي كارخانه اي وجود ندارد و همه خواص مورد نياز پوست در اين قطره گياهي وجود دارد

5 -  عدم مصرف صحيح قطره باعث ميشود نتيجه دلخواه براي مصرف كننده بدست نيايد

 

مدت زمان اثرگذاری لوسیون :

مدت زمان آشكار شدن اثر اين قطره در افراد بدلائل مختلفي مانند سن - جنسيت - اقليم - نژاد - نحوه مصرف قطره - نوع تغذيه - مزاج ها ( صفراوي - دموي - بلغمي - سوداوي ) - نوع كاربرد آن متغيير است اما بطور ميانگين بين 20  روز  الي 60  روز مي باشد .

نحوه نگهداري لوسیون :

نيازي به هيچ شرايط خاصي براي نگهداري اين قطره نيست و قابليت حمل در هر مكان و هر اقليمي را دارد

 

شماره تماس فقط جهت هماهنگی برای مراجعه حضوری می باشد :

09199169915

09199046728

آدرس :

همدان - خیابان میرزاده عشقی - روبروی بیمارستان فرشچیان ( سینا ) - کوچه شهید غفاریان ( کوچه خاتونیه )

موسسه راویان فتح

مقالات علمی سایت اب درمانی استاد حسن جلالیان

 

 
بنر

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز143
mod_vvisit_counterدیروز255
mod_vvisit_counterکل بازدیدها742517

بخش درمان بیماریها