بيوگرافي آب درماني استاد حسن جلاليان

فعالیت آب درماني استاد حسن جلالیان از سال 1377 در ایران آغاز گردید و در سال 1381 از آیه الله خامنه ای در خصوص آب درمانی استفتاء نمودند و در سال 1383 سايت آب درماني شفاگر را ايجاد نمودند . استاد حسن جلاليان دارای چندین تالیف در موضوعات مختلف و آب درمانی هستند و پزشک طب جدید نیستند و هیچ شعبه و نمایندگی در ایران و خارج از کشور ندارند .


آب درماني را امساك درماني و روزه طبي آب نيز ميگويند و در راس تمام درمانهاست كه استاد حسن جلاليان در سال 1377 اين روش را در ايران بطور رسمي وعلمي پايه گذاري نمودند .

استاد حسن جلاليان بدليل اشتغال به فعاليت هاي فرهنگي فرصت مشاوره آب درماني را ندارند لذا از پاسخ جهت آب درماني ( امساك درماني - روزه آب طبي ) معذورند .

استاد حسن جلاليان پژوهشگر و محقق هستند و پزشك طب جديد نيستند و در شبكه هاي اجتماعي فعاليت و عضويت ندارند و در داخل ايران و يا خارج از كشور نمايندگي و شعبه ندارند .

براي كساني كه بعد ازگذشت 17 سال تلاش خستگي ناپذير و استقامت استاد حسن جلاليان براي معرفي روزه طبي آب ( امساك از خوردن يا همان آب درماني ) هنوز هم ترديد دارند توصيه ميكنيم مستندعلمي كه از شبكه سلامت سيماي جمهوري اسلامي ايران در تاريخ 24 /10 /1393 پخش شده با دقت مشاهده نمايند :

براي دانلود قسمت اول مستندعلمي بر روي عبارت  امساك درماني كليك نمائيد

براي دانلود قسمت دوم مستند علمي بر روي عبارت امساك درماني كليك نمائيد

براي دانلود قسمت سوم مستند علمي بر روي عبارت امساك درماني كليك نمائيد

براي دانلود قسمت چهارم مستندعلمي برروي عبارت امساك درماني كليك نمائيد


استفتاء آب درمانی از حضرت آيت الله خامنه اي 1381/4/16

مقالات علمی سایت اب درمانی استاد حسن جلالیان

كرم كلاژني و آنتي بيوتيكي شفاگر

كرم كلاژن شفاگر براي كساني است به دلائل مختلفي توانايي انجام آب درماني ( روزه طبي آب - امساك درماني ) را ندارند. زيرا اب درماني با توجه به پاكسازي عميق جسم از سموم انباشته شده جواني را برميگرداند .

 
بنر

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز150
mod_vvisit_counterدیروز324
mod_vvisit_counterکل بازدیدها616468

بخش درمان بیماریها

استاد حسن جلالیان

حاضرین در سایت

ما 7 مهمان آنلاین داریم

تبلیغات نوشتاری