بيوگرافي آب درماني استاد حسن جلاليان

فعالیت آب درماني استاد حسن جلالیان از سال 1377 در ایران آغاز گردید و در سال 1381 از آیه الله خامنه ای در خصوص آب درمانی استفتاء نمودند و در سال 1383 سايت آب درماني شفاگر را ايجاد نمودند . استاد حسن جلاليان دارای چندین تالیف در موضوعات مختلف و آب درمانی هستند و پزشک طب جدید نیستند و هیچ شعبه و نمایندگی در ایران و خارج از کشور ندارند .

آب درماني را امساك درماني وروزه طبي آب نيز مينامند و در راس تمام درمانهاست كه استاد حسن جلاليان در سال 1377 اين روش را درايران پايه گذار نمودند ولی از تاریخ 1390/12/11 بدلیل اشتغال به تحقیق و تالیف و فعالیت فرهنگی فرصتی برای مشاوره آب درماني ندارند

 

زخم روده را که در طب جدید به ان کولیت روده میگویند اگر همراه با خونریزی باشد به آن کولیت اولسراتیو گفته میشود و این زخم روده اگر در انتهای روده ( رکتوم ) که طول ان تقریبا بین 10 الی 15 سانت  است ایجاد شده باشد با فراورده طب سنتی غیر خوراکی استاد حسن جلالیان که به صورت تنقیه ( انما ) از طریق مقعد وارد قسمت رکتوم میشود قابل معالجه است .

جهت اطمینان خاطر مبارک بیماران گرامی که به زخم روده ناحیه رکتوم مبتلا هستند توصیه میگردد :

 

1 - این فراورده طب سنتی یک نوبت بصورت رایگان تقدیم محضرتان میگردد

2 - پس از دریافت رایگان ان را به هر آزمایشگاهی که مایلید ببرید تا بر روی ان آزمایش گردد و از عدم وجود مواد کورتونی در آن مطمئن گردید .

3 - بعد از اطمینان از اینکه مواد کورتونی در آن وجود ندارد اقدام به مصرف نمائید و پس از اینکه اثر درمانی آن را دیدید در صورت تمایل اقدام به تهیه نوبت های بعدی آن تا درمان قطعی نمایئد .

4 - طول دوره درمان در افراد متفاوت است ولی با انجام ازمایشات پزشکی خاص که پزشک محترمتان تجویز میکند میتوانید به درمانتان اطمینان پیدا کنید .

5 - دستورات غذایی همان دستورات غذایی است که پزشک محترمتان تجویز کرده اند اما در طول مدت استفاده از این فراورده طب سنتی از تحرکات شدید بدنی مانند کوهنوردی یا فوتبال و شنا - والیبال و امثالهم بپرهیزید .

6 - طریقه مصرف این فراورده طب سنتی به همان شکل و روشی است که با داروی آساکول انمایی انجام میدهید .

 

شماره تماس :

38224171 -081

 

مقالات علمی سایت اب درمانی استاد حسن جلالیان
 
بنر

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز32
mod_vvisit_counterدیروز338
mod_vvisit_counterکل بازدیدها710422

بخش درمان بیماریها

حاضرین در سایت

ما 5 مهمان آنلاین داریم

تبلیغات نوشتاری