بيوگرافي آب درمانی استاد حسن جلاليان

فعالیت آب درمانی ( روزه آب طبي ) استاد حسن جلالیان از سال 1377 در ایران آغاز گردید و در سال 1381 از آیه الله خامنه ای در خصوص آب درمانی استفتاء نمودند( اجازه گرفتند ) و در سال 1383 سايت آب درماني شفاگر را ايجاد نمودند . استاد جلاليان دارای چندین تالیف در موضوعات مختلف و آب درمانی هستند و پزشک طب جدید نیستند و هیچ شعبه و نمایندگی در ایران و خارج از کشور ندارند.

آب درماني در راس تمام درمانهاست زيرا تنها روشي است كه ميتواند جسم انسان را عميقا پاكسازي نمايد و همين اصل پاكسازي عميق جسم از سموم انباشته شده عامل درمان است اما اين روش آگاهي و بينش و اراده قوي ميخواهد تا انسان از لذت و شهوت خوردن بپرهيزد و درمان شود و مادامي كه انسان اسير خوردن است به سلامتي كامل نخواهد رسيد .

به آب درماني -  روزه آب طبي - watertherapy - روزه طبي - hydrotherapy -  امساك درماني -  روزه طبي اب - abdarmani -  روزه اب  هم گفته ميشود اما همه اين عناوين معطوف به اين است كه شخص مدتي هيچ غذايي و ميوه ايي نخورد و فقط آب خالص بياشامد و اين مدت در افراد متفاوت خواهد بود از 3 روز تا 40 روز مي باشد و بايد بطور مستمر و روزانه وضعيت شخصي كه اين روش معجزه گر اب درماني را انجام ميدهد از لحاظ علائم حياتي بررسي شود و نبايد بصورت خودسرانه انجام شود زيرا خطراتي مانند شوك هيپوناتريومي و شوك هايپوگليسيمي و افت فشار ناگهاني را بدنبال دارد .

آب درمانی  یک تولد دیگر و زندگی دوباره است و به تمام ارگانیسم بدن جانی تازه می بخشد. زمانی که شخص از غذا خوردن خودداری می کند تمام سلول های بدنش برای بیرون راندن مواد خارجی انبار شده در خود تجهیز می شوند در این مواد سمی انبار شده در سلول ها بعضی مواقع سموم بسیار خطرناکی دیده می شود که از سالها پیش در بین سلول های چرب و بافت ها انبار شده اند. این بافت های ذخیره کننده را می توان انبار بدن نامید. (محل تجمع فضولات و پس مانده ها و اخلاط) زمانی که این بافت ها از وجود مواد سمی مزاحم پاک شوند بدن بهتر می تواند وظایف خود را انجام دهد.

در این روش اختصاصی ، بیماران کاملاً طبیعی درمان می شوند و بیماریهای لاعلاجی که از نظر پزشکی جدید و یا سایر روشهای طب سنتی غیر قابل درمان تشخیص داده شده اند در مدت کوتاهی معالجه ميشوند .

شماره تماس :

09199169915

09199046728

چرا سلولهاي سرطاني با گرسنگي سلولي ( آب درماني استاد حسن جلاليان ) نابود ميشوند ؟

 
بنر

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز177
mod_vvisit_counterدیروز412
mod_vvisit_counterکل بازدیدها447297

بخش درمان بیماریها

استاد حسن جلالیان

حاضرین در سایت

ما 5 مهمان آنلاین داریم

تبلیغات نوشتاری